Forum twórców ręcznego wyrobu mydła, kosmetyków, świec

Rejestracja i korzystanie z forum są całkowicie bezpłatne.

Rejestrując się na stronie „Forum Zielonego Klubu” akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja Forum ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia. Korzystanie z forum po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Nasze forum jest miejscem spotkań i wymiany poglądów dla ludzi kulturalnych. Jeśli zasady netykiety i dobrego wychowania są ci obce opuść tą stronę.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi obraźliwych, o charakterze pomówień, kryptoreklamy, godzących w obyczajowość, propagujących treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze dobra osobiste i prawa autorskie. Na forum nie ma miejsca dla spamerów, trolli, hejterów, osób zamieszczających posty na zamówienie i tym podobnych przybyszy, których działalność jest szkodliwa dla forum i jego użytkowników.

Nie wolno zamieszczać na forum treści służących reklamie produktów, usług, firm, stron internetowych. Wyjątek stanowią działy na forum specjalnie do tego przeznaczone, w zakresie ściśle określonym przez administratora.

Nie usuwamy zarejestrowanych kont. Natomiast w przypadku uporczywego lub rażącego naruszenia zasad obowiązujących na forum dostęp do konta może być zablokowany tymczasowo lub na stałe.

Administrator i moderatorzy forum mają prawo do zmiany, usunięcia, przeniesienia każdego postu lub tematu.

Adres email i inne dane podawane przy rejestracji są niezbędne wyłącznie do korzystania z forum. Nie będą one przekazywane nikomu bez Twojej zgody.