Black Friday: Dziś obniżone ceny na wszystko!
Obniżka! GF Soft 767 Zobacz większe

GF Soft 767

Nazwa INCIPEG-6-Caprylic/Capric Glycerides
OpisSolubilizator

GFsoft 767 jest wydajnym solubilizatorem, czyli umożliwia rozpuszczenie w wodzie zapachów, olejków eterycznych i innych składników normalnie nierozpuszczalnych w wodzie. Ponadto użyty w takich produktach jak szampony czy żele do kąpieli zapobiega wysuszaniu skóry i sprawia, że skóra jest gładka i aksamitna w dotyku.

Więcej szczegółów

5,23 zł

5,88 zł

Więcej informacji

GFsoft 767 jest środkiem powierzchniowoczynnym i emolientem renatłuszczającym stosowanym w produktach kosmetycznych i farmaceutycznych. Z wodą tworzy klarowne układy, umożliwiając rozpuszczenie lub zwiększenie rozpuszczalności w wodzie zapachów, olejków eterycznych, substancji aktywnych. Zwiększa przyswajalność przez skórę składników czynnych.

Na skórę działa zmiękczająco i nadaje skórze długotrwały przyjemny dotyk, nawet w produktach spłukiwanych, takich jak szampony, żele pod prysznic, itp. Jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę, nawet podrażnioną i z wypryskami.

Ze względu na swoje właściwości wybitnie nadaje się jako środek natłuszczający w produktach do mycia i oczyszczania skóry, chroniąc skórę przed utratą ochronnej warstwy lipidowej.

Możliwość rozpuszczania w wodzie zapachów i olejków eterycznych pozwala przy użyciu GFsoft 767 tworzyć wody kwiatowe.

Opinie

Napisz opinię

GF Soft 767

Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: