Emolienty, Humektanty, Quaty, Silikony 

Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
 • Dimetikon 350 jest olejem silikonowym o niskiej lepkości. Charakteryzuje się niskim napięciem powierzchniowym i łatwością rozprzestrzeniania.

  7,68 zł
 • Nazwa INCI: PEG-6-Caprylic/Capric Glycerides
  Opis: Solubilizator
  GFsoft 767 jest wydajnym solubilizatorem, czyli umożliwia rozpuszczenie w wodzie zapachów, olejków eterycznych i innych składników normalnie nierozpuszczalnych w wodzie. Ponadto użyty w takich produktach jak szampony czy żele do kąpieli zapobiega wysuszaniu skóry i sprawia, że skóra jest gładka i aksamitna w dotyku.

  5,88 zł
 • Nazwa INCI: Glycerin
  Czysta gliceryna roślinna, wolna od GMO. W całości wytwarzana z olejów roślinnych (nie z oleju palmowego - Palm Free). W czasie produkcji, przechowywania i transportu nie ma kontaktu z surowcami zwierzęcymi. Spełnia wymogi jakościowe Farmakopei Europejskiej (PhEur 2010 (6.6/6.7/6.8)). Przeznaczona do użycia farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego.

  4,99 zł
 • Nazwa INCI: Propylene Glycol
  Glikol propylenowy, jakość zgodna z normami Farmakopei Europejskiej (EP) i Farmakopei Amerykańskiej (USP). Popularny składnik kosmetyków, leków i w produkcji żywności.

  4,75 zł
 • Nazwa INCI: Isoamyl Laurate & Isoamyl Cocoate
  Naturalny i całkowicie bezpieczny zamiennik cyklometikonu i innych lotnych silikonów. Wyśmienita baza dla bezalkoholowych perfum. Dodany do kremu likwiduje tłuste odczucie, natomiast w preparatach do opalania i kremach zawierających dużą ilość witamin eliminuje nieprzyjemną kleistość. Może służyć do usuwania wodoodpornego makijażu, a także do dyspersji...

  13,30 zł
 • Nazwa INCI: Distearoylethyl Dimonium Chloride (and) Cetearyl Alcohol
  GSoft EQF 65 jest bardzo skutecznym środkiem kondycjonującym do włosów, idealnym do szybkiej poprawy ich wyglądu. Może być również używany jako kationowy emulgator, który jest szczególnie przydatny w przypadku kremów i innych produktów do opalania i ochrony przeciwsłonecznej. Łatwy w użyciu, bezpieczny i ekologiczny.

  12,94 zł
 • Nazwa INCI: Inulin
  Inutec H25P jest w 100% naturalnym składnikiem otrzymywanym z korzenia cykorii podróżnik. Jest naturalnym substytutem kationowych polimerów w pielęgnacji włosów. Wygładza włosy i skórę, czyni je przyjemniejsze w dotyku i poprawia ich wygląd. Zwiększa i przedłuża działanie lipofilnych substancji czynnych zastosowanych w produktach do mycia i kąpieli....

  11,99 zł
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów