Ponieważ dostarczamy surowce i półprodukty kosmetyczne, a nie gotowe produkty na półkę w salonie unikamy stosowania opakowań, które mogłyby zawyżać cenę. Wybieramy opakowania tanie, ale takie, które odpowiednio zabezpieczą produkt na czas dostawy.

Chociaż zapewne stosując opakowania, które dodawałyby „luksusu” moglibyśmy dać wyższą cenę i więcej zarobić. Uważamy jednak, że w tym wypadku klienci nie powinni przepłacać za pudełka. Do pakowania produktów płynnych używamy butelek szklanych dla małych pojemności a dla większych z tworzywa.

Chętnie używalibyśmy szkła dla każdej pojemności, ale szklane butelki łatwo się tłuką w czasie transportu. Opakowania z tworzyw wybieramy takie, które mogą być używane do przechowywania żywności i są bezpieczne. Wszystkie opakowania, które stosujemy, łącznie z opakowaniami z tworzyw sztucznych nadają się do ponownego przetworzenia. Nie wyrzucaj ich do śmieci, lecz przekaż do recyklingu, chroniąc tym samym środowisko.

Do wypełniania paczek używamy makulatury i kartonów z recyklingu. Jest to chyba najbardziej ekologiczne, bo w ten sposób nie tylko oszczędzimy przynajmniej parę drzew przed wycięciem, ale jeszcze przyczyniamy się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych.