Zamknij
Koszyk (Pusty) 0

Aktualizacja: 07.07.2020

Jesteśmy pod nowym adresem

Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca jesteśmy już pod nowym adresem, przy. ul. Śląskiej 9, w Kielcach. Ponieważ teraz aktualizujemy naszą stronę internetową nasze nowe dane adresowe zamieścimy już na zaktualizowanej stronie.

Jeszcze nie wszystko udało się zrobić by normalnie funkcjonować, ale niewiele brakuje. Aczkolwiek z niektórymi rzeczami musimy dłużej poczekać, bo na przykład okazało się, że na zakupione wyposażenie musimy czekać nawet 2 miesiące.

Przeprowadzka spowodowała wystąpienie opóźnień w realizacji zamówień, ale już odrabiamy zaległości i jesteśmy blisko by wysyłać na bieżąco. Uzupełniamy również stany magazynowe, co prawda w niektórych przypadkach na dostawy towarów musimy bardzo długo czekać, ale ważne, że jadą.

Aktualizacja strony zielonyklub.pl

Zapowiadaliśmy aktualizację naszej strony internetowej. Niestety mamy obecnie zbyt wiele rzeczy do zrobienia na "wczoraj" i wszystko się nieco opóźnia. Aktualizacja jest jedną z tych ważnych spraw, bo bez tego nie możemy zrobić pewnych, niezbędnych rzeczy na sklepie. Na pewno zrobimy to na dniach. W związku z tym będzie konieczne chwilowe wyłączenie sklepu. Miejmy nadzieję, że aktualizacja oprogramowania odbędzie się bezproblemowo.

Braki towarów i opóźnienia w związku z epidemią COVID-19

Pomimo odmrażania gospodarki nadal występują duże braki towarów i opóźnienia w dostawach. W przypadku niektórych towarów sytuacja się poprawiła, ale problemy dotykają nowych towarów. Obecnie największy problem jest z zapachami. Mocno pracujemy nad poprawą tej sytuacji. Niedługo będziemy mieć dobre informacje.