Oleje, Masła, Woski 

Pokazuje 37 - 48 z 88 elementów
 • Nazwa INCI: Camellia Japonica Seed Oil
  Organiczny olej kameliowy (herbaciany) z nasion kamelii japońskiej (Camellia Japonica). Tłoczony na zimno, nierafinowany. Wyśmienity olej do pielęgnacji włosów i paznokci z Dalekiego Wschodu.

  7,47 zł
 • Nazwa INCI: Caprylic/Capric Triglyceride
  Płynny olej kokosowy - olej frakcjonowany, zwany również MCT (medium chain triglycerides) jest olejem, w którego składzie są głównie kwasy tłuszczowe o średnich łańcuchach wydzielone z oleju kokosowego w procesie separacji. Olej ten ma wiele przydatnych właściwości i jest powszechnie wykorzystywany w medycynie, kosmetyce, specjalnych dietach a także do...

  4,94 zł
 • Nazwa ang.: Coconut Oil Virgin
  Nazwa INCI: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
  Typ: Organiczny, nierafinowany
  Organiczny czysty olej kokosowy tłoczony ze świeżego bielma kokosowego, nierafinowany. Z charakterystycznym zapachem i smakiem wiórek kokosowych. Olej kokosowy jest idealnym olejem zarówno do użycia kosmetycznego jak i spożywczego.

  23,44 zł
 • Nazwa INCI: Cannabis Sativa Seed Oil
  Numer CAS: 89958-21-4
  Organiczny olej z nasion konopi siewnych, tłoczony na zimno, nierafinowany. Olej doskonałej jakości, idealny do celów kosmetycznych, zdrowotnych jako suplement diety, a także do celów spożywczych.

  9,81 zł
 • Nazwa INCI: Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil
  Organiczny, tłoczony na zimno i nierafinowany olej z nasion krokosza barwierskiego, zwany również olejem szafranowym. Nasz olej jest gatunkiem oleju z wysoką zawartością kwasu linolowego (wielonienasycony kwas tłuszczowy omega-6), dzięki czemu olej ten ma głęboko kojące i nawilżające właściwości.

  6,86 zł
 • Nazwa INCI: Laurus Nobilis Fruit Oil
  Olej laurowy otrzymany z owoców wawrzynu szlachetnego (Laurus nobilis). Gęsty, bardzo aromatyczny, ciemnozielony olej. W temperaturze pokojowej w formie półpłynnej lub stałej. Znaczna ilość olejków lotnych nadaje mu mocny zapach, przypominający aromat eukaliptusa. 100% czysty, bez żadnych dodatków, nierafinowany.

  27,20 zł
 • Nazwa INCI: Linum Usitatissimum Seed Oil
  Numer CAS: 8001-26-1
  Liczba kwasowa: 0,548
  Liczba nadtlenkowa: 1,38
  Olej lniany tłoczony na zimno, nierafinowany. Wyjątkowy olej, który posiada wszechstronne korzystne działanie na zdrowie. Jest bogatym źródłem kwasu alfa-linolenowego (ALA), należącego do kwasów tłuszczowych omega-3.

  5,64 zł
 • Nazwa INCI: Macadamia Ternifolia Seed Oil
  Opis: Tłoczony na zimno, rafinowany, bez zapachu
  Olej z makadamii jest bardzo cennym olejem z uwagi na wysoką zawartość kwasu oleopalmitynowego (palmityno-oleinowego), który w surowcach roślinnych występuje rzadko i w małych ilościach. Olej ten charakteryzuje wysoką biozgodnością ze skórą i jest przez skórę bardzo dobrze tolerowany. Olej makadamiowy znany jest z wysokich zdolności regeneracyjnych i...

  5,99 zł
 • Olej z nasion malin, tłoczony na zimno nierafinowany, czysty, bez żadnych dodatków.

  13,27 zł
 • Nazwa ang.: Almond Oil Sweet
  Nazwa INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil
  Typ: Tłoczony na zimno, rafinowany
  Lekki, bardzo łagodny dla skóry olej, nie powodujący podrażnień. Dlatego może być używany nawet dla skóry wrażliwej i skóry małych dzieci. Jeden z najbardziej lubianych, uniwersalnych i chętnie stosowanych w kosmetyce olejów.

  4,81 zł
 • Nazwa INCI: Cocos Nucifera Oil & Gardenia Tahitensis Flower Extract
  Egzotyczny olej monoi wytwarzany według tradycyjnej receptury z wysp Polinezji, produkowany w taki sam sposób jak ponad tysiąc lat temu. Jest to 100% czysty wyciąg z kwiatów Gardenia Tahitensis w oleju kokosowym, o naturalnym, delikatnym kwiatowym aromacie.

  14,20 zł
 • Nazwa INCI: Prunus Armeniaca Kernel Oil
  Liczba zmydlania: 191
  Liczba kwasowa: 0,2
  Liczba nadtlenkowa: 0,7
  Olej z pestek moreli. Tłoczony na zimno, rafinowany.

  5,61 zł
Pokazuje 37 - 48 z 88 elementów