Emolienty, Humektanty 

Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
 • Nazwa INCI: PEG-6-Caprylic/Capric Glycerides
  Opis: Solubilizator
  GFsoft 767 jest wydajnym solubilizatorem, czyli umożliwia rozpuszczenie w wodzie zapachów, olejków eterycznych i innych składników normalnie nierozpuszczalnych w wodzie. Ponadto użyty w takich produktach jak szampony czy żele do kąpieli zapobiega wysuszaniu skóry i sprawia, że skóra jest gładka i aksamitna w dotyku.

  5,88 zł
 • Nazwa INCI: Glycerin
  Czysta gliceryna roślinna, wolna od GMO. W całości wytwarzana z olejów roślinnych (nie z oleju palmowego - Palm Free). W czasie produkcji, przechowywania i transportu nie ma kontaktu z surowcami zwierzęcymi. Spełnia wymogi jakościowe Farmakopei Europejskiej (PhEur 2010 (6.6/6.7/6.8)). Przeznaczona do użycia farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego.

  4,99 zł
 • Nazwa INCI: Propylene Glycol
  Glikol propylenowy, jakość zgodna z normami Farmakopei Europejskiej (EP) i Farmakopei Amerykańskiej (USP). Popularny składnik kosmetyków, leków i w produkcji żywności.

  4,75 zł
 • Nazwa INCI: Betaine & Hydroxypropyltrimonium Honey
  Honeybee Moisture Complex, kompleks nawilżający łączący w sobie zalety miodu pszczelego i betainy cukrowej. Skutecznie poprawia nawilżenie skóry i włosów, stymuluje wytwarzanie kolagenu i syntezę ATP, poprawia jędrność skóry i wytrzymałość włosów.

  12,56 zł
 • Nazwa INCI: Lanolin
  Naturalna, czysta lanolina bez żadnych dodatków. Najwyższa jakość, zgodna z normami Farmakopei Europejskiej i Farmakopei Brytyjskiej. W kosmetykach wykorzystywana jest do kondycjonowania skóry, włosów i paznokci, jako składnik renatłuszczający, nawilżający i zmiękczający skórę, jako emulgator i środek stabilizujący emulsję. Posiada szeroki zakres...

  8,46 zł
 • Mleczan sodu w postaci płynnej, w stężeniu 60%. Jest naturalnym środkiem pochłaniającym wilgoć, składnikiem nawilżającym, antybakteryjnym i regulatorem pH. Ma lepsze właściwości nawilżające niż gliceryna. Stosowany jest także do produkcji mydła metodą na zimno dla poprawy właściwości mydła i przyspieszenia twardnienia gotowych kostek.

  5,68 zł
 • Nazwa INCI: Urea
  Mocznik o bardzo wysokiej czystości (99,5%). Krystaliczny proszek, o słabym, lekko amoniakalnym zapachu. Rozpuszczalny w wodzie, częściowo w glicerynie i alkoholu.

  4,98 zł
 • Nazwa INCI: Stearyl Dihydroxypropyldimonium Oligosaccharides

  6,51 zł
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów