Emulgatory, zagęszczacze 

Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
 • Alkohol cetearylowy – alkohol tłuszczowy pochodzenia roślinnego używany do zagęszczania i stabilizacji preparatów. Nadaje gładki, aksamitny dotyk skóry. Do kremów, śmietanek kosmetycznych, masła do ciała, itp.

  6,37 zł
 • Nazwa INCI: Cetyl Alcohol
  Alkohol cetylowy jest popularnym środkiem używanym do zagęszczania, zwiększenia lepkości i poprawy spójności kosmetyków (także bezwodnych). Używany jest również jako koemulgator, stabilizator piany i składnik o działaniu nawilżającym.

  5,99 zł
 • Nazwa INCI: Cetearyl Alcohol, PEG 20 Stearate
  Popularny i uniwersalny wosk emulgujący wytworzony na bazie surowców pochodzenia roślinnego. Umożliwia szybkie i niezawodne tworzenie kosmetyków na bazie emulsji typu O/W.

  6,29 zł
 • Niejonowy wosk emulgujący będący kombinacją polisorbatu 60 i alkoholu cetearylowego. Niezbędny składnik do tworzenia wszelkich kosmetyków na bazie emulsji.

  6,76 zł
 • Nazwa INCI: Behentrimonium Methosulfate (and) Cetyl Alcohol (and) Butylene Glycol
  Emulgator kationowy, który pozwala tworzyć aksamitne i stabilne emulsje O/W. Łatwy do stosowania nawet dla osób nie mających dużego doświadczenia. Łagodny dla skóry, odpowiedni dla osób wrażliwych. Jest także wyśmienitym kondycjonerem do włosów i skóry i popularnym składnikiem dobrych odżywek do włosów.

  14,90 zł
 • Nazwa INCI: Distearoylethyl Dimonium Chloride (and) Cetearyl Alcohol
  GSoft EQF 65 jest bardzo skutecznym środkiem kondycjonującym do włosów, idealnym do szybkiej poprawy ich wyglądu. Może być również używany jako kationowy emulgator, który jest szczególnie przydatny w przypadku kremów i innych produktów do opalania i ochrony przeciwsłonecznej. Łatwy w użyciu, bezpieczny i ekologiczny.

  12,94 zł
 • Nazwa INCI: Acacia Gum
  Naturalna guma arabska, zwana również gumą senegalską w postaci proszku.

  4,67 zł
 • Nazwa INCI: Cetearyl Alcohol & Behentrimonium Chloride & Polyquaternium 37
  Kationowy emulgator w proszku o specjalnej opatentowanej formule. Działa na zimno, nie trzeba podgrzewać. Luksusowy krem do twarzy lub odżywkę do włosów zrobisz w 10 minut nawet jeśli nie masz doświadczenia w robieniu kosmetyków. Niezwykle wszechstronny, skuteczny w szerokim zakresie pH, dla każdego typu skóry, idealny zarówno do kosmetyków dla dzieci,...

  16,42 zł
 • Nazwa INCI: Stearic Acid
  Wysokiej jakości czysty kwas stearynowy.

  7,46 zł
 • Nazwa INCI: Glycerol monostearate
  Samoemulgujący monostearynian glicerolu (GMSE) jest związkiem organicznym pochodzenia naturalnego. Łagodny dla skóry emulgator typu O/W. Umożliwia tworzenie lekkich, luksusowych kremów nawilżających. Dodatkowo wygładza i nawilża skórę.

  6,75 zł
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów