Kondycjonery/Odżywki 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Nazwa INCI: Behentrimonium Methosulfate (and) Cetyl Alcohol (and) Butylene Glycol
  Emulgator kationowy, który pozwala tworzyć aksamitne i stabilne emulsje O/W. Łatwy do stosowania nawet dla osób nie mających dużego doświadczenia. Łagodny dla skóry, odpowiedni dla osób wrażliwych. Jest także wyśmienitym kondycjonerem do włosów i skóry i popularnym składnikiem dobrych odżywek do włosów.

  14,90 zł
 • Nazwa INCI: Distearoylethyl Dimonium Chloride (and) Cetearyl Alcohol
  GSoft EQF 65 jest bardzo skutecznym środkiem kondycjonującym do włosów, idealnym do szybkiej poprawy ich wyglądu. Może być również używany jako kationowy emulgator, który jest szczególnie przydatny w przypadku kremów i innych produktów do opalania i ochrony przeciwsłonecznej. Łatwy w użyciu, bezpieczny i ekologiczny.

  12,94 zł
 • Nazwa INCI: Inulin
  Inutec H25P jest w 100% naturalnym składnikiem otrzymywanym z korzenia cykorii podróżnik. Jest naturalnym substytutem kationowych polimerów w pielęgnacji włosów. Wygładza włosy i skórę, czyni je przyjemniejsze w dotyku i poprawia ich wygląd. Zwiększa i przedłuża działanie lipofilnych substancji czynnych zastosowanych w produktach do mycia i kąpieli....

  11,14 zł
 • Nazwa INCI: Polyquaternium 10
  Polyquaternium-10 jest kationowym środkiem kondycjonującym do włosów i skóry. Szczególnie nadaje się do użycia w szamponach, płynach do kąpieli czy żelach pod prysznic. Zwiększa objętość i jakość piany. Charakteryzuje się wysoką kompatybilnością z szerokim zakresem środków powierzchniowo-czynnych.

  8,98 zł
 • Nazwa INCI: Polyquaternium 7
  Polyquaternium-7 jest kationowym polimerem powszechnie używanym do kondycjonowania skóry i włosów. Pomaga wyprostować i wygładzić niesforne włosy, zapobiega tworzeniu się „kołtunów”. Ożywi włosy suche i nada im blasku. W przypadku włosów normalnych zapobiega ich matowieniu i uszkodzeniom.

  6,99 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów