Kwasy hydroksylowe 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Nazwa INCI: Glucono Delta Lactone/Gluconolactone
  Glukono-delta-lakton (GDL) należy do polihydrokwasów (PHA), które dają podobne korzyści do kwasów AHA ale mają łagodniejsze działanie. Glukono-delta-lakton znakomicie nawilża skórę, wygładza zmarszczki i likwiduje przebarwienia. Pomaga w przypadku trądziku, likwiduje zaskórniki i zmniejsza wydzielanie łoju.

  5,72 zł
 • Nazwa ang.: Citric Acid Anhydrous
  Nazwa INCI: Citric Acid
  Naturalny kwas cytrynowy, bezwodny. Jakość farmaceutyczna. Odpowiedni do zastosowań kosmetycznych i spożywczych. Wyprodukowany w UE (Austria/Holandia). Forma bezwodna czyli 100% "kwasu w kwasie".

  5,54 zł
 • Nazwa INCI: Lactic Acid
  Kwas mlekowy jest wielofunkcyjnym składnikiem kosmetycznym używanym między innymi do peelingu i odnowy skóry. Naturalnie wytwarzany przez organizm ludzki pozwala utrzymać optymalną równowagę pH skóry i chronić przed rozwojem szkodliwych drobnoustrojów.

  5,90 zł
 • Nazwa INCI: Salicylic acid
  Numer CAS: 69-72-7
  Kwas salicylowy jakości farmaceutycznej, w postaci białego, drobnego proszku. Kwas salicylowy (nazwa chemiczna kwas 2-hydroksybenzoesowy) należy do grupy hydrokwasów (BHA) i naturalnie występuje w wielu roślinach, np. w korze wierzby. Szeroko stosowany środek w peelingach, produktach leczniczych, szczególnie przy trądziku, do zmniejszenia przebarwień,...

  5,01 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów