Black Friday: Dziś obniżone ceny na wszystko!

Składniki kosmetyczne 

Pokazuje 25 - 36 z 134 elementów
 • Dimetikon 350 jest olejem silikonowym o niskiej lepkości. Charakteryzuje się niskim napięciem powierzchniowym i łatwością rozprzestrzeniania.

  6,84 zł 7,68 zł -11%
 • Nazwa INCI: Disodium Cocoamphodiacetate
  Skoncentrowany amfoteryczny środek powierzchniowo czynny do mycia lub pielęgnacji skóry i włosów. Dobrze się pieni, odporny na twardą wodę, bardzo łagodny, kompatybilny z błonami śluzowymi. Zalecany gdy wymagany jest produkt szczególnie łagodny dla skóry i niedrażniący.

  8,49 zł 9,54 zł -11%
 • Dwutlenek tytanu rozpuszczalny na zasadzie dyspersji zarówno w wodzie jak i oleju. Jest to naturalny minerał występujący w przyrodzie. W kosmetykach i produktach do pielęgnacji skóry wykorzystywany jest jako pigment, do wybielania produktów do makijażu, mydła, kremów, itp. Stosowany jest również jako zagęszczacz i środek ochrony przed promieniowaniem UV.

  10,15 zł 11,41 zł -11%
 • Dwutlenek tytanu typu lipofilnego do sporządzania zawiesiny w oleju. Dwutlenek tytanu jest naturalnym minerałem, który jest powszechnie używany do wybielania kosmetyków, mydła, pasty do zębów, lakierów do paznokci, świec, itp. W kosmetykach spełnia również rolę filtra UV.

  10,16 zł 11,41 zł -11%
 • Nazwa INCI: Glycerin & Citrus Grandis Seed Extract
  Ekstrakt z pestek grejpfruta (GSE). Popularny, naturalny środek o szerokim spektrum działania do konserwowania kosmetyków a także produktów spożywczych. Zawiera ok. 50% czystego ekstraktu z pestek i włókien grejpfrutów, na bazie gliceryny roślinnej o najwyższej czystości.

  9,84 zł 11,06 zł -11%
 • Nazwa INCI: Brassica Campestris Seed Oil, Rosemarinus Officianalis Leaf Extract

  7,46 zł 8,38 zł -11%
 • Nazwa INCI: Aqua (and) Butyl Methoxydibenzoylmethane (and) Octocrylene (and) Ethylhexyl Methoxycinnamate (and) Phospholipids (and) Butylene Glycol
  Nowej generacji organiczny filtr przeciwsłoneczny zapewniający lepszą ochronę przy niższym dawkowaniu niż tradycyjne filtry UV. Działa w szerokim zakresie UV, zarówno w paśmie UVB jak i UVA. Nie powoduje podrażnień, bardzo łatwy do stosowania.

  7,08 zł 7,95 zł -11%
 • Nazwa INCI: PEG-6-Caprylic/Capric Glycerides
  Opis: Solubilizator
  GFsoft 767 jest wydajnym solubilizatorem, czyli umożliwia rozpuszczenie w wodzie zapachów, olejków eterycznych i innych składników normalnie nierozpuszczalnych w wodzie. Ponadto użyty w takich produktach jak szampony czy żele do kąpieli zapobiega wysuszaniu skóry i sprawia, że skóra jest gładka i aksamitna w dotyku.

  5,23 zł 5,88 zł -11%
 • Nazwa INCI: Glycerin
  Czysta gliceryna roślinna, wolna od GMO. W całości wytwarzana z olejów roślinnych (nie z oleju palmowego - Palm Free). W czasie produkcji, przechowywania i transportu nie ma kontaktu z surowcami zwierzęcymi. Spełnia wymogi jakościowe Farmakopei Europejskiej (PhEur 2010 (6.6/6.7/6.8)). Przeznaczona do użycia farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego.

  4,44 zł 4,99 zł -11%
 • Nazwa INCI: Propylene Glycol
  Glikol propylenowy, jakość zgodna z normami Farmakopei Europejskiej (EP) i Farmakopei Amerykańskiej (USP). Popularny składnik kosmetyków, leków i w produkcji żywności.

  4,23 zł 4,75 zł -11%
 • Czarna glinka kosmetyczna. Maksymalna zawartość tlenków żelaza sprawia, że jest najcięższą z glinek. Głęboka czerń czyni z niej dobry naturalny barwnik, którym można barwić np. mydło. Nadaje się również zastosowania w kosmetyce kolorowej. 

  6,04 zł 6,79 zł -11%
Pokazuje 25 - 36 z 134 elementów