Czas realizacji zamówień

Szanowni Państwo,

Zakupy w naszym sklepie cieszą się wyjątkową popularnością. Jesteśmy dosłownie zasypywani zamówieniami. To nas ogromnie cieszy, ale zarazem martwi, ponieważ dotychczasowe możliwości nie pozwalają na sprawną realizację takiej ilości. Pomimo tego, że zajęliśmy się wyłącznie przygotowaniem produktów i pakowaniem paczek czas realizacji zamówień trwa nawet dłużej niż tydzień. Są jeszcze inne sprawy związane z funkcjonowaniem sklepu, którymi powinniśmy się zajmować, na przykład kontaktami z klientami, a na nie brak już zupełnie czasu.

Dlatego by zwiększyć „moce przerobowe” wprowadzamy pewne usprawnienia. To niestety wiąże się z koniecznością wykonania określonych prac na magazynie i może teraz opóźniać wysyłkę zamówień. Jednak niedługo powinna być zauważalna poprawa. Ponadto w kolejnych miesiącach będziemy wprowadzać kolejne rozwiązania, które będą poprawiać komfort zakupów w Zielonym Klubie.

Tymczasem jednak bardzo prosimy brać pod uwagę dłuższy czas realizacji zamówień, który może przekroczyć 7 dni roboczych.

Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie
Życzymy pięknego Nowego Roku