Filtr

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 12,00 zł

Metoda otrzymywania

Metoda otrzymywania

siatka
siatka-2
lista
lista-2

Aktywne filtry

4,90 zł
Annato
4,90 złCena
Annato
Barwniki naturalne
Sproszkowane nasiona annato (Bixa orellana). Naturalny barwnik szeroko wykorzystywany do barwienia produktów kosmetycznych, mydła i produktów spożywczych. 
4,90 złCena
Dwutlenek tytanu
Pozostałe produkty
Dwutlenek tytanu rozpuszczalny na zasadzie dyspersji zarówno w wodzie jak i oleju. Jest to naturalny minerał występujący w przyrodzie. W kosmetykach i produktach do pielęgnacji skóry wykorzystywany jest jako pigment, do wybielania produktów do makijażu, mydła, kremów, itp. Stosowany jest również jako zagęszczacz i środek ochrony przed promieniowaniem UV.
11,41 złCena
Dwutlenek tytanu rozpuszczalny w oleju
Dwutlenek tytanu typu lipofilnego do sporządzania zawiesiny w oleju. Dwutlenek tytanu jest naturalnym minerałem, który jest powszechnie używany do wybielania kosmetyków, mydła, pasty do zębów, lakierów do paznokci, świec, itp. W kosmetykach spełnia również rolę filtra UV.
11,41 złCena
Olej karotenowy
Oleje ziołowe
Naturalny wyciąg karotenów (prowitaminy A) z dunalielli słonolubnej na bazie oleju słonecznikowego. Dunaliella jest mikroglonem, który występuje w ekstremalnie słonych wodach. Jest znacznie lepszym źródłem aktywnych karotenów niż popularna marchewka. W naszym oleju jest 20% ekstraktu z dunalielli, który zawiera pełny kompleks karotenów. Olej o pięknej pomarańczowo-czerwonej barwie. Najlepszy...
4,21 złCena