siatka
siatka-2
lista
lista-2

Aktywne filtry

Dwutlenek tytanu
Pozostałe produkty
Dwutlenek tytanu rozpuszczalny na zasadzie dyspersji zarówno w wodzie jak i oleju. Jest to naturalny minerał występujący w przyrodzie. W kosmetykach i produktach do pielęgnacji skóry wykorzystywany jest jako pigment, do wybielania produktów do makijażu, mydła, kremów, itp. Stosowany jest również jako zagęszczacz i środek ochrony przed promieniowaniem UV.
11,41 złCena
Dwutlenek tytanu rozpuszczalny w oleju
Dwutlenek tytanu typu lipofilnego do sporządzania zawiesiny w oleju. Dwutlenek tytanu jest naturalnym minerałem, który jest powszechnie używany do wybielania kosmetyków, mydła, pasty do zębów, lakierów do paznokci, świec, itp. W kosmetykach spełnia również rolę filtra UV.
11,41 złCena
Glukonolakton, Glukono-delta-lakton, lakton kwasu glukonowego, kwas polihydroksylowy (PHA)
Emolienty, humektanty, rozpuszczalniki
Glukono-delta-lakton (GDL) jest substancją pochodzenia naturalnego, zazwyczaj wytwarzaną z kukurydzy lub ryżu. Idealny składnik, który pozwala wykluczyć lub znacznie zmniejszyć ilość konserwantów zapobiegając rozwojowi bakterii „głodząc je”. Ponadto reguluje pH, działa przeciwutleniająco, nawilża i wygładza zmarszczki działając przeciwstarzeniowo.
5,72 złCena
Mączka owsiana koloidalna (Colloidal Oatmeal)
Nowy, innowacyjny, wielofunkcyjny i całkowicie naturalny składnik kosmetyczny mogący być alternatywą dla kwasu hialuronowego. Mączka owsiana koloidalna bogata w beta-glukan i inne związki bioaktywne jest skutecznym i wyjątkowo łagodnym dla skóry składnikiem kosmetycznym. Szczególnie nadaje się do cery wrażliwej, alergicznej, trądzikowej, dojrzałej.
8,53 złCena
Puder ryżowy NS
Bazy i dodatki do pigmentów
Puder ryżowy NS jest udoskonalonym pudrem ryżowym o mikrokrystalicznej strukturze. Matowy, gładki proszek. Zapewnia bardzo dobry efekt matujący, dobrą przyczepność i niesamowite aksamitne uczucie. Może być stosowany samodzielnie, szczególnie jako korektor i baza pod makijaż, jak również jako dodatek do kosmetyków.
6,15 złCena
Wodorotlenek sodu (do wyrobu mydła)
Wodorotlenek sodu (soda kaustyczna) jest podstawowym składnikiem, niezbędnym do ręcznego wyrobu mydła. Jest niezbędny do zmydlenia tłuszczów i olejów do soli, tworząc tą wspaniałą i niezbędną rzecz w każdym domu jaką jest mydło. Wykorzystywany jest również do regulacji pH w produktach kosmetycznych.
15,36 złCena