siatka
siatka-2
lista
lista-2

Aktywne filtry

Alkohol cetylowy
Emulgatory, zagęszczacze, kondycjonery
Alkohol cetylowy jest popularnym środkiem używanym do zagęszczania, zwiększenia lepkości i poprawy spójności kosmetyków (także bezwodnych). Używany jest również jako koemulgator, stabilizator piany i składnik o działaniu nawilżającym.
7,29 złCena
Augeo - wydajny rozcienczalnik/baza dla zapachów
Emolienty, humektanty, rozpuszczalniki
Augeo jest ekologicznym rozcieńczalnikiem/nośnikiem, który może posłużyć do tworzenia różnorodnych produktów zapachowych do domu i samochodu, produktów perfumeryjnych, kosmetycznych i czyszczących. Jest nietoksyczny i przyjazny dla środowiska. Powoduje wzmocnienie zapachu, dzięki czemu zapewnia zwiększenie wydajności produktów, w których jest stosowany.
5,39 złCena
Baza samoemulgująca Expert L, emulgator roślinny
Emulgatory, zagęszczacze, kondycjonery
Baza samoemulgująca w 100% pochodzenia roślinnego. Jest uniwersalnym, zaawansowanym emulgatorem O/W pozwalającym tworzyć doskonałej jakości emulsje i pianki o bogatej, jedwabistej konsystencji i bardzo dobrych właściwościach sensorycznych. Może być użyta do szerokiej gamy naturalnych i organicznych produktów, począwszy od lekkich formulacji w sprayu po tłuste kremy i masła do ciała.
9,80 złCena
Biofermet ze skórki cytryny
Naturalny ekstrakt substancji biologicznie czynnych ze skórki cytryny otrzymany metodą fermentacji bakteriami Lactobacillus lactis. Jest bardzo skutecznym naturalnym środkiem wyrównującym koloryt skóry i likwidującym ciemne plamy. Równoważenie kolorytu jest jednym z najważniejszych aspektów pielęgnacji skóry. Ponadto zapewnia unikalne właściwości antyoksydacyjne, redukując wolne rodniki...
10,75 złCena
Biożel roślinny
Emulgatory, zagęszczacze, kondycjonery
Naturalny polimer żelujący otrzymany ze zmodyfikowanej skrobi ziemniaczanej. Bardzo dobry zamiennik dla syntetycznych polimerów. Można go używać do tworzenia żeli zamiast carbomeru, przy tym jest dużo łatwiejszy w stosowaniu nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Może być również używany dla zagęszczania i poprawy stabilności wszelkiego rodzaju emulsji. Składnik odpowiedni do stosowania w...
11,81 złCena