Filtr

Dostępność

Dostępność

Selections

Selections

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 99,00 zł

Typ

Typ

Metoda otrzymywania

Metoda otrzymywania

siatka
siatka-2
lista
lista-2

Aktywne filtry

Kiwi (Actinidia chinensis), olej z nasion kiwi nierafinowany
Olej z nasion kiwi tłoczony na zimno, nierafinowany. Olej kiwi jest wyjątkowym olejem ze względu na bardzo wysoką zawartość (nawet do 70%) wielonienasyconego kwasu alfa-linolenowego, zaliczanego do kwasów omega-3. Innymi słowy olej kiwi może być cennym składnikiem prozdrowotnym, odżywczym, regeneracyjnym.
5,16 złCena
Masło aloesowe
Masła roślinne
Masło aloesowe łączy w sobie cenne właściwości aloesu i oleju kokosowego. Doskonale nawilża i koi, jest idealne dla skóry suchej, wrażliwej, dojrzałej. Wykazuje się działaniem leczniczym i może być stosowane w najróżniejszych problemach skórnych. Nadaje się do wszelkiego typu produktów pielęgnacyjnych, mydła, bomb kąpielowych, itp.
8,49 złCena
Masło cupuacu virgin nierafinowane
Masło cupuassu (cupuacu) virgin, nierafinowane, zwane również masłem kakaowym cupuacu. Tłoczone z nasion kakaowca Theobroma grandiflorum, dziko rosnących drzew w Amazonii. W kosmetyce masło znane jest przede wszystkim z doskonałych właściwości nawilżających i zmiękczających skórę. Bywa także używane jako produkt spożywczy, np. do wyrobu czekolady.
13,62 złCena
Masło Illipe
7,33 złCena
Masło Illipe
Masła roślinne
Egzotyczne masło illipe tłoczone z orzechów Shorea Stenoptera, dziko rosnących drzew w tropikalnej dżungli na Borneo. Składem kwasów tłuszczowych przypomina masło kakaowe, ale ma wyższą temperaturę topnienia i bardzo dobre właściwości nawilżające. Może być doskonałą bazą dla wielu kosmetyków, w szczególności szminek, balsamów, kosmetyków do opalania i innych. Warto go również wypróbować do...
7,33 złCena
Masło jojoba
15,03 złCena
Masło jojoba
Masła roślinne
Masło jojoba jest jednym z najlepszych maseł kosmetycznych. Charakteryzuje się dużo wyższą kompatybilnością ze skórą niż inne masła. Idealne dla każdego typu skóry, nie podrażnia, łatwo się rozsmarowuje, wyśmienicie nawilża i pielęgnuje skórę. Jest doskonałą bazą dla olejków eterycznych i składników leczniczych. Masło typu jasnego.
15,03 złCena
Masło jojoba złote
Masła roślinne
Masło jojoba na bazie złotego oleju jojoba, o ładnej, żółtej barwie. W naszym sklepie jest również dostępne jasne masło jojoba. Masło jojoba jest jednym z najlepszych maseł kosmetycznych. Charakteryzuje się dużo wyższą kompatybilnością ze skórą niż inne masła. Idealne dla każdego typu skóry, nie podrażnia, łatwo się rozsmarowuje, wyśmienicie nawilża i pielęgnuje skórę. Jest doskonałą bazą...
19,19 złCena
Masło kakaowe organiczne nierafinowane
Prawdziwe, organiczne masło kakaowe tłoczone z nasion kakaowca właściwego z upraw ekologicznych. Masło naturalne i czyste w 100%. To nierafinowane masło ma charakterystyczny zapach przypominający aromat czekolady. Wyśmienite masło do pielęgnacji ciała, ale również idealne do domowego wyrobu czekolady.
9,82 złCena
Masło kawowe
20,78 złCena
Masło kawowe
Masła roślinne
Masło kawowe o prawdziwym zapachu świeżo palonej kawy, pochodzące z naturalnych olejków lotnych zawartych w ziarnach kawy. Wyśmienite masło do ochrony skóry przed szkodliwym działaniem zbyt silnego słońca.
20,78 złCena