Filtr

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 14,00 zł

Waga

Waga

  • 0 kg - 0,02 kg

siatka
siatka-2
lista
lista-2

Aktywne filtry

Augeo - wydajny rozcienczalnik/baza dla zapachów
Emolienty, humektanty, rozpuszczalniki
Augeo jest ekologicznym rozcieńczalnikiem/nośnikiem, który może posłużyć do tworzenia różnorodnych produktów zapachowych do domu i samochodu, produktów perfumeryjnych, kosmetycznych i czyszczących. Jest nietoksyczny i przyjazny dla środowiska. Powoduje wzmocnienie zapachu, dzięki czemu zapewnia zwiększenie wydajności produktów, w których jest stosowany.
5,39 złCena
Dimetikon (Dimethicone 1000)
Emolienty, humektanty, rozpuszczalniki
Dimetikon 1000 jest lekkim olejem silikonowym o średniej gęstości. Jest doskonałym składnikiem kosmetycznym do pielęgnacji skóry i włosów, o szerokim zastosowaniu. Zapewnia naturalne nawilżenie, dodaje kosmetykom miękkości, lekkości, smarowności, zmniejsza kleistość. Zapewnia skórze ochronną, oddychającą barierę.
6,45 złCena
Gliceryna roślinna
Emolienty, humektanty, rozpuszczalniki
Wysokiej czystości gliceryna roślinna wytwarzana z oleju roślinnego (rzepakowego), wolna od GMO. Gliceryna jest bezpiecznym i popularnym składnikiem stosowanym w lekach, żywności, mydle, kosmetykach i innych produktach domowego użytku. W kosmetyce jest to nieoceniony naturalny składnik o właściwościach zmiękczających.
4,99 złCena
Glukonolakton, Glukono-delta-lakton, lakton kwasu glukonowego, kwas polihydroksylowy (PHA)
Emolienty, humektanty, rozpuszczalniki
Glukono-delta-lakton (GDL) jest substancją pochodzenia naturalnego, zazwyczaj wytwarzaną z kukurydzy lub ryżu. Idealny składnik, który pozwala wykluczyć lub znacznie zmniejszyć ilość konserwantów zapobiegając rozwojowi bakterii „głodząc je”. Ponadto reguluje pH, działa przeciwutleniająco, nawilża i wygładza zmarszczki działając przeciwstarzeniowo.
5,72 złCena
Gosulin IL naturalny sylikon
13,21 złCena
Gosulin IL naturalny sylikon
Emolienty, humektanty, rozpuszczalniki
Naturalny i całkowicie bezpieczny zamiennik cyklometikonu i innych lotnych silikonów. Wyśmienita baza dla bezalkoholowych perfum. Dodany do kremu likwiduje tłuste odczucie, natomiast w preparatach do opalania i kremach zawierających dużą ilość witamin eliminuje nieprzyjemną kleistość. Może służyć do usuwania wodoodpornego makijażu, a także do dyspersji pigmentów.
13,21 złCena