Puder Ryżowy NS

Już od 6,15 zł

Puder ryżowy NS jest udoskonalonym pudrem ryżowym o mikrokrystalicznej strukturze. Matowy, gładki proszek. Zapewnia bardzo dobry efekt matujący, dobrą przyczepność i niesamowite aksamitne uczucie. Może być stosowany samodzielnie, szczególnie jako korektor i baza pod makijaż, jak również jako dodatek do kosmetyków.

Kod: SL69
Dostępność:
W magazynie

Puder ryżowy NS ma dużo lepsze właściwości niż tradycyjny puder ryżowy. Charakteryzuje się mniejszymi cząsteczkami i krystaliczną strukturą. Nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Pochłania nadmiar sebum i wilgoci. Jego wartość pH jest lekko kwasowa i wynosi 5,5 pH. Dzięki czemu ma właściwości ochronne w stosunku do skóry. Jest to składnik bardzo przyjazny dla skóry i nie powodujący podrażnień.

Jest doskonałym składnikiem wszelkich produktów w postaci proszków do pielęgnacji i makijażu twarzy. Można go używać bez żadnych dodatków, w czystej postaci jako korektor i proszek matujący lub podkład pod makijaż. Może być również łączony z innymi proszkami bazowymi – zarówno jako podstawa bazy, jak również dodatek.

Zapewnia lepsze krycie i przyleganie niż talk. Daje wrażenie aksamitnej skóry, nieporównywalnie lepsze niż jakikolwiek inny składnik. W przeciwieństwie do tradycyjnego pudru ryżowego nie powoduje prześwitów porów, nawet po dłuższym czasie.

Puder Ryżowy NS