Klubowe rabaty

Staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości w możliwie najlepszych cenach. Dlatego nie mamy różnych cenników.
Wszystkim klientom zapewniamy tak samo dobre ceny. Dodatkowo dla naszych stałych klientów, którzy systematycznie składają zamówienia w sklepie Zielony Klub oferujemy specjalne zniżki na prostych zasadach.

Zasady Klubowych Rabatów:

  1. Celem programu „Klubowe Rabaty” jest nagradzanie stałych klientów Zielonego Klubu za systematyczne zakupy.
  2. Do programu Klubowych Rabatów kwalifikowani są klienci, którzy kolejne zamówienie złożą nie później niż w ciągu dwóch miesięcy.
  3. Po spełnieniu warunków kwalifikacyjnych podejmujemy decyzję o zapisaniu Cię do programu. Rabaty obowiązują od momentu przyznania ich przez Sklep.
  4. By nie stracić prawa do korzystania z Klubowych Rabatów wystarczy złożyć zamówienie w dowolnej wysokości nie później niż w ciągu 2 miesięcy.
  5. Ponowna kwalifikacja następuje na zasadach określonych w punkcie 1.
  6. Przy kwalifikacji do programu zniżek bierzemy pod uwagę tylko zamówienia opłacone i wysłane (odebrane).
  7. Program zniżek obejmuje wyłącznie zamówienia składane on-line na stronie internetowej zielonyklub.pl przez zarejestrowanych klientów.
  8. Rabaty z programu nie łączą się z promocjami w sklepie i nie dotyczą zamówień składanych w inny sposób niż on-line na stronie zielonyklub.pl
  9. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany wysokości zniżek w ramach programu, zmiany zasad programu, jak również czasowego wyłączenia lub rezygnacji z programu.