Black Friday: Dziś obniżone ceny na wszystko!
Obniżka! Lauryl Glucoside (Poliglukozyd laurylowy) Zobacz większe

Lamesoft PO 65

Nazwa INCICoco-Glucoside & Glyceryl Oleate

LameSoft PO 65 jest naturalnym i bardzo łagodnym środkiem myjącym. Oprócz właściwości czyszczących ma również działanie nawilżające (szczególnie w przypadku włosów), a także używany jest jako środek zagęszczający i modyfikujący lepkość produktów kosmetycznych.

Więcej szczegółów

7,88 zł

8,85 zł

Więcej informacji

LameSoft PO 65 jest kompozycją kokoglukozydu (otrzymywanego z orzechów kokosowych) i oleinianu glicerolu (otrzymywanego z oleju słonecznikowego). Jest bardzo łagodnym i skutecznym środkiem czyszczącym. Łatwo się spłukuje, przyjazny środowisku – jest alternatywą dla agresywnych środków chemicznych.

Jest fantastycznym składnikiem odżywek oraz produktów do mycia ciała, włosów, twarzy i rąk. Poprawia łagodność preparatów. Chroni skórę i włosy przed utratą lipidowej bariery ochronnej, zmiękczając i nawilżając włosy i skórę. Sprzyja łagodzeniu podrażnień i regeneracji skóry. Jest idealnym składnikiem szczególnie w produktach do pielęgnacji włosów, ponieważ chroni włosy przed utratą wilgoci i zapobiega tworzeniu się „kołtunów”. Jest częstym i jednym z najważniejszych składników specjalistycznych szamponów leczniczych, np. przeciwłupieżowych.

Lamesoft PO 65 stosowany jest także jako dodatek służący do zagęszczania i zwiększenia lepkości preparatów. Efekt zagęszczający uzyskuje się w niskim pH. Przykład zastosowania Lamesoft PO 65 jako zagęszczacza pokazano w opisie produktu Platapon SF.

Typowe użycie: 1 – 5%.

 

Opinie

Napisz opinię

Lamesoft PO 65

Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: