Zamknij
Koszyk (Pusty) 0

Wosk pszczeli biały

7,35 zł

Prawdziwy wosk pszczeli o jakości zgodnej z Farmakopeą Brytyjską i Europejską. Nasz wosk jest 100% prawdziwym woskiem pszczelim uzyskanym z plastrów pszczoły miodnej. Wosk został starannie oczyszczony, przefiltrowany i delikatnie rafinowany dla uzyskania jasnej barwy wosku. Wosk pszczeli jest wszechstronnym surowcem, który w kosmetyce jest ważnym składnikiem najróżniejszych produktów do pielęgnacji, ust, ciała, paznokci i włosów. Dla łatwiejszego użycia wosk jest formie pastylek, dzięki czemu łatwiej jest odmierzyć potrzebną ilość.

Wybierz:

Specyfikacja

Nazwa INCI
Cera Alba Wax

Numer CAS
8012-89-3

Numer WE (EINECS)
232-383-7

Typ
Naturalny wosk pszczeli 100% czysty, oczyszczony, rafinowany, jakości farmaceutycznej

Metoda otrzymywania
Naturalny wosk pszczeli jest topiony i przemywany wodą w celu usunięcia zanieczyszczeń, następnie filtrowany, lekko rafinowany dla usunięcia koloru i na ostatnim etapie granulowany by otrzymać formę pastylek

Pochodzenie
Chiny

Wosk pszczeli jest naturalną substancją uzyskaną z plastra miodu pszczoły miodnej. Ciepły, słodki, pachnący. Jest filtrowany i oczyszczony bez użycia chemii. Nadaje się do wykorzystania w mydłach, balsamach do ciała i ust, świecach, kremach, bazach perfumeryjnych.