0
0 Koszyk (Pusty)
Wosk pszczeli biały

Wosk pszczeli biały

Prawdziwy wosk pszczeli o jakości zgodnej z Farmakopeą Brytyjską i Europejską. Nasz wosk jest 100% prawdziwym woskiem pszczelim uzyskanym z plastrów pszczoły miodnej. Wosk został starannie oczyszczony, przefiltrowany i delikatnie rafinowany dla uzyskania jasnej barwy wosku. Wosk pszczeli jest wszechstronnym surowcem, który w kosmetyce jest ważnym składnikiem najróżniejszych produktów do pielęgnacji, ust, ciała, paznokci i włosów. Dla łatwiejszego użycia wosk jest formie pastylek, dzięki czemu łatwiej jest odmierzyć potrzebną ilość.

7,35 zł (5.98 netto)
Kod
SL74/14
opcja

Wosk pszczeli jest naturalną substancją uzyskaną z plastra miodu pszczoły miodnej. Ciepły, słodki, pachnący. Jest filtrowany i oczyszczony bez użycia chemii. Nadaje się do wykorzystania w mydłach, balsamach do ciała i ust, świecach, kremach, bazach perfumeryjnych.

--

COfA_C000067

Certyfikat jakości

Pobierz (328.05KB)

MSDS_G2257

Karta charakterystyki, wer. ang.

Pobierz (406.96KB)

Specyfikacja

Nazwa INCI
Cera Alba Wax
Numer CAS
8012-89-3
Numer WE (EINECS)
232-383-7
Typ
100% naturalny wosk pszczeli
Metoda otrzymywania
Naturalny wosk pszczeli jest topiony i przemywany wodą w celu usunięcia zanieczyszczeń, następnie filtrowany, lekko rafinowany dla usunięcia koloru i na ostatnim etapie granulowany by otrzymać formę pastylek
Pochodzenie
Chiny