Augeo Clean Multi

Augeo jest ekologicznym rozcieńczalnikiem/nośnikiem, który może posłużyć do tworzenia różnorodnych produktów zapachowych do domu i samochodu, produktów perfumeryjnych, kosmetycznych i czyszczących. Jest nietoksyczny i przyjazny dla środowiska. Powoduje wzmocnienie zapachu, dzięki czemu zapewnia zwiększenie wydajności produktów, w których jest stosowany.

Kod: LQ23
Dostępność:
Brak w magazynie

Augeo jest nowym produktem stworzonym na bazie surowców odnawialnych. Jest jasną, bezbarwną, prawie bezzapachową i wolno parującą cieczą. Jest silnym rozpuszczalnikiem, wydajniejszym niż popularne organiczne rozpuszczalniki takie jak octany i eter glikolu. Jednocześnie jest nietoksyczny i ekologiczny. Dzięki swoim właściwością produkt ten nadaje się do najrozmaitszych zastosowań.

Augeo jest zdecydowanie jedną z najlepszych baz do tworzenia produktów zapachowych do domu i samochodu, np. dyfuzorów, trzcinek zapachowych, odświeżaczy powietrza, sprayów, itp. Augeo wolno paruje i wyparowuje całkowicie, nie zmienia zapachu a wręcz przeciwnie poprawia jego jakość. Przy jego pomocy można tworzyć wydajniejsze i bardziej luksusowe produkty zapachowe.

Z jego pomocą można także tworzyć perfumy, preparaty do paznokci (lakiery, zmywacze). Ze względu, że jest znakomitym rozpuszczalnikiem może być stosowany w najróżniejszych produktach do czyszczenia i odplamiania.

Jeśli augeo ma być użyte w preparatach, które mogą mieć kontakt z materiałami podatnymi na rozpuszczalniki zalecamy wykonać test, by upewnić się, że preparat nie będzie pozostawiał śladów. W razie potrzeby można rozcieńczyć augeo dodając czystą wodę.

Zalecane dozowanie

Perfumy, wody kwiatowe: 1 - 2%
Dyfuzory trzcinkowe - 15 - 25%