0
0 Koszyk (Pusty)
Mango w proszku

Mango w proszku

4,97 zł
Obecnie brak na stanie

Mango jest odpowiednie do każdego typu skóry.

Owoce i soki owocowe w proszku dzięki nowoczesnym metodom produkcji są idealnymi składnikami do naturalnych kosmetyków, żywności funkcjonalnej i produktach leczniczych.

Otrzymywane są metodą liofilizacji lub suszenia rozpyłowego. Metody te umożliwiają otrzymanie sproszkowanych owoców lub soku o najwyższej jakości, z zachowanymi składnikami odżywczymi, jak w świeżych owocach.

Dobroczynne działanie owoców na skórę znane jest od dawna, zawierają one witaminy, minerały, bioflawonoidy, enzymy i inne substancje, które odżywiają i wspomagają skórę. Proszek owocowy jest wygodnym sposobem na zastosowanie bogatych w składniki bioaktywne owoców i soków owocowych w aplikacjach kosmetycznych. Polecamy użycie w mydłach, pastach do zębów, maseczkach, okładach na ciało, peelingach, produktach do kąpieli i innych.

Jest to również wyśmienity półprodukt do przygotowywania napoi, deserów, lodów, galaretek, itp.

Jeżeli zakupione u nas owoce i soki w proszku mają być dłużej przechowywane, najlepiej przesypać je do pojemnika, np. słoika. Przechowywać szczelnie zamknięte. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim światłem. Nadają się do użycia przez co najmniej 12 miesięcy.