Olej słonecznikowy eko

4,65 zł

(4.65 netto)

Organiczny olej słonecznikowy z upraw ekologicznych. Tłoczony na zimno, rafinowany. Lekki i bezzapachowy. Olej słonecznikowy jest jednym z najczęściej stosowanych w kosmetyce olejów. Absolutnie uniwersalny, nadaje się do każdego zastosowania, a przy tym opłacalnym ze względu na cenę, nawet w wersji organicznej. Stanowi idealną bazę dla wszelkiego rodzaju produktów, w tym drogich olejów, olejków eterycznych, wyciągów i ekstraktów roślinnych.

opcja :
Ilość:
   Olej słonecznikowy eko
   keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

   Opis

   W przeciwieństwie do zwykłego oleju słonecznikowego prezentowany olej jest delikatny – o właściwościach podobnych do oleju migdałowego i awokado, co czyni go bardzo dobrym wyborem do pielęgnacji ciała, masażu – a przy tym ma dobrą stabilność.

   Tłoczony na zimno, poddawany jest specjalnemu filtrowaniu w niskich temperaturach. W tym procesie z oleju usuwane są woski i ciężkie frakcje. W efekcie otrzymujemy bardzo lekki i nietłusty olej. Olej pozbawiony jest również zapachu, co sprawia, że jest doskonałym nośnikiem dla zapachów i olejków eterycznych w żaden sposób nie zmieniając ich aromatu.

   Olej jest bogaty w witaminy A, B, D i E, zawiera lecytynę, karetonoidy oraz niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe.

   Nazwa botaniczna
   Helianthus Annuus L.
   Nazwa INCI
   Helianthus Annuus Seed
   Typ
   Naturalny i 100% czysty olej roślinny
   Surowiec
   nasiona
   Metoda otrzymywania
   rafinowany
   Pochodzenie
   Francja

   Olej słonecznikowy eko

   4,65 zł

   (4.65 netto)