Koszyk (Pusty) 0

Olej Sojowy

C1953/5
4,73 zł

Najlepszej jakości olej sojowy, czysty, bez żadnych dodatków. Tłoczony z soi niemodyfikowanej genetycznie, wolnej od GMO. Olej rafinowany, bez zapachu. Lekki, neutralny olej, uniwersalnego zastosowania.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Olej sojowy wolny od GMO jest obecnie coraz trudniej dostępny. Wypierany jest przez tani i popularny olej otrzymywany z soi modyfikowanej genetycznie. Klienci głosują portfelami i wybierają tańszy produkt, dlatego olej z nasion soi niemodyfikowanej genetycznie staje się rarytasem.

Olej sojowy przede wszystkim jest używany jako produkt spożywczy, ale ze względu zalety jest również cenionym produktem kosmetycznym, bogatym w witaminę E i aminokwasy.

Nasz olej jest olejem bardzo stabilnym, odpornym na temperaturę i bezwonnym. Dzięki czemu może być ekonomiczną bazą dla różnych produktów, nośnikiem innych olejów, substancji zapachowych i składników aktywnych.  

Prezentujemy olej, który jest wyśmienity do celów kosmetycznych, produkcji mydła, masażu i aromaterapii, ale również może być stosowany do celów spożywczych.

Specyfikacja

Nazwa INCI
Glycine Soja (Soybean) Oil

Szczegółowe referencje