Pigment interferencyjny zielony

9,58 zł

(7.79 netto)

Pigment interferencyjny opalizujący na zielono. Wygląda jak zwykły bezbarwny proszek. Ale gdy zostanie nałożony na skórę, nagle ożywa i mieni się ukrytymi barwami. Fantastyczny do makijażu, ale spróbuj go użyć do zdobienia paznokci, np. w połączeniu z żelem - efekt cię zaskoczy!

Ilość:
   Pigment interferencyjny zielony
   keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

   Opis

   Pigmenty interferencyjne nie mają koloru i nie działają jak typowe pigmenty, które pochłaniają światło o określonej długości fali, dzięki czemu widzimy je w kolorze. Pigmenty interferencyjne są wytwarzane przez nakładanie na cząstki miki warstw z tlenku żelaza i dwutlenku tytanu, które działają jak miniaturowe lustra. Światło padające na powierzchnię cząstek zostaje załamane i odbite, co powoduje, że pigment zaczyna „świecić”. Odpowiednio modyfikując warstwę, która załamuje i odbija światło można uzyskać świecenie w różnych barwach.

   Dodając pigment interferencyjny do swojego kremu możesz uzyskać efekt opalizującej na złoto, lub inny odcień skóry. Taki efekt trudny byłby do osiągnięcia przy użyciu tradycyjnej miki.

   Nie należy ze sobą mieszać różnych pigmentów interferencyjnych, ponieważ mogą wzajemnie się wykluczać i pigment stanie się matowy, bezbarwny. Natomiast można je łączyć z tradycyjnymi pigmentami i mikami, co może dać niesamowite efekty.

   Pigment dopuszczony jest do stosowania we wszystkich produktach kosmetycznych.

   Nazwa INCI
   CI 77019, CI 77891, CI 77861

   Pigment interferencyjny zielony

   9,58 zł

   (7.79 netto)