Pigment interferencyjny zielony
Pigment interferencyjny zielony

Pigment interferencyjny zielony

9,58 zł

Pigment interferencyjny opalizujący na zielono. Wygląda jak zwykły bezbarwny proszek. Ale gdy zostanie nałożony na skórę, nagle ożywa i mieni się ukrytymi barwami. Fantastyczny do makijażu, ale spróbuj go użyć do zdobienia paznokci, np. w połączeniu z żelem - efekt cię zaskoczy!

MX74
opcja :
Ilość:

Opis

Pigmenty interferencyjne nie mają koloru i nie działają jak typowe pigmenty, które pochłaniają światło o określonej długości fali, dzięki czemu widzimy je w kolorze. Pigmenty interferencyjne są wytwarzane przez nakładanie na cząstki miki warstw z tlenku żelaza i dwutlenku tytanu, które działają jak miniaturowe lustra. Światło padające na powierzchnię cząstek zostaje załamane i odbite, co powoduje, że pigment zaczyna „świecić”. Odpowiednio modyfikując warstwę, która załamuje i odbija światło można uzyskać świecenie w różnych barwach.

Dodając pigment interferencyjny do swojego kremu możesz uzyskać efekt opalizującej na złoto, lub inny odcień skóry. Taki efekt trudny byłby do osiągnięcia przy użyciu tradycyjnej miki.

Nie należy ze sobą mieszać różnych pigmentów interferencyjnych, ponieważ mogą wzajemnie się wykluczać i pigment stanie się matowy, bezbarwny. Natomiast można je łączyć z tradycyjnymi pigmentami i mikami, co może dać niesamowite efekty.

Pigment dopuszczony jest do stosowania we wszystkich produktach kosmetycznych.

Szczegóły produktu

Nazwa INCI
CI 77019, CI 77891, CI 77861

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Pigment interferencyjny zielony, mika

Pigment interferencyjny zielony

9,58 zł