Wosk do świec odlewanych, uniwersalny

Wosk do świec odlewanych, uniwersalny

14,61 zł

Uniwersalny parafinowy wosk do odlewania w formach. Może być również stosowany w produktach kosmetycznych. Jest mieszanką wosku parafinowego o bardzo wysokiej czystości i trójglicerydów. Gwarantuje najlepsze efekty i doskonałe spalanie, jest bezpieczny dla zdrowia. Wosk przeznaczony do tworzenia świeć o najwyższej jakości.

kod produktu: SL99
Ilość:

Opis

Twardy wosk przeznaczony do produkcji świec odlewanych w formach, np. filar, wotywne, itp. Użyte formy mogą być wykonane z plastiku, metalu, szkła. 

Wosk ma dobrą kurczliwość, co ułatwia usunięcie świecy z formy po ostygnięciu. Temperatura topnienia 56-58°C. Wosk bardzo dobrze się barwi, zapewniając jednolity wygląd świecy w całym przekroju. Jest kompatybilny z olejkami zapachowymi. 

W razie potrzeby możesz wosk dowolnie modyfikować dodając różne dodatki, dzięki czemu otrzymasz wosk bardziej dostosowany do twoich potrzeb. Jako dodatki wypróbuj inne woski, oleje, kwas stearynowy, itp. Dodając kwasu stearynowego zwiększysz twardość i matowość wosku.

Wosk może być również stosowany w produktach kosmetycznych, na przykład kremach, balsamach, produktach do włosów, itp. Wosk jest w formie pastylek, co ułatwia użycie w innych zastosowaniach niż produkcja świec. 

Parametry

Nazwa INCI
Paraffin
Typ
Wosk parafinowy, rafinowany
Pochodzenie
Niemcy

Wosk do świec odlewanych, uniwersalny

14,61 zł