Glinka żółta Illitowa francuska

6,91 zł

(5.62 netto)

Glinka żółta pochodząca z Francji jest glinką typu illitowego. Przede wszystkim zalecana jest dla skóry tłustej i mieszanej, ze względu na jej właściwości kojące. Glinka żółta stymuluje, rewitalizuje i oczyszcza skórę. Jest naturalnym źródłem składników mineralnych i pierwiastków śladowych. Glinka jest certyfikowana jako produkt naturalny zgodnie z Ecocert COSMOS NATURAL.

opcja :
Ilość:
   Glinka żółta francuska eko
   Glinka żółta Illitowa francuska
   keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

   Opis

   Glinka żółta ma zbliżony skład mineralny do gliki zielonej. Żółty kolor zawdzięcza większej ilości tlenków żelaza, ale ich stężenie nie jest tak wysokie jak w glince czerwonej. Żółta glinka ma bardzo dobre właściwości złuszczające i oczyszczające. Doskonale usuwa martwe komórki skóry, działa tonizująco i wzmacniająco, pozostawiając skórę gładką, świeżą i promienną.

   Żółta glinka jest bardzo dobrym rozwiązaniem na różne problemy skórne, takie jak zapalenie skóry, łuszczyca, wrzody, trądzik. Nadaje się również do stosowania u małych dzieci w przypadku uczuleń pieluszkowych czy ciemieniuchy. Polecana jest dla skóry tłustej i mieszanej, ale nadaje się do każdego rodzaju skóry, także wrażliwej.

   Nazwa INCI
   Illite
   Numer CAS
   106958-53-6
   Typ
   naturalna glinka
   Pochodzenie
   Francja
   Glinka żółta francuska eko

   Glinka żółta Illitowa francuska

   6,91 zł

   (5.62 netto)