BTMS
BTMS

BTMS

12,08 zł
Obecnie brak na stanie
opcja :
Ilość:

Opis

BTMS jest zarówno bardzo dobrym emulgatorem jak i środkiem do pielęgnacji włosów. Zawiera kationowy surfaktant Behentrimonium Methosulfate, który otrzymywany jest z oleju rzepakowego. Znany jest ze swojej wyjątkowej łagodności, co sprawia, że znajduje zastosowanie w produktach przeznaczonych dla dzieci i niemowląt.

BTMS używany jest jako łagodny środek pielęgnacyjny i emulgator w produktach przeznaczonych do pielęgnacji skóry (kremy, mleczka do demakijażu, itp.). Łatwo tworzy stabilne emulsje, może być stosowany samodzielnie jako jedyny emulgator. Może być używany do emulgowania produktów, które zawierają nawet do 50% silikonów. Skórze nadaje miękkie, jedwabiste uczucie.

BTMS jest też doskonałym, innowacyjnym środkiem kondycjonującym włosy. Idealnie nadaje do odżywek do włosów, w szczególności nie wymagających spłukiwania. Sprawia, że włosy stają się bardziej sprężyste, ułatwia rozczesywanie włosów, nadaje im puszystości i zwiększa ich objętość. W przeciwieństwie do innych środków używanych do zwiększania objętości włosów, które oblepiają włosy – BTMS wnika do środka i wzmacnia strukturę włosa od wewnątrz.

Zalecane użycie do 10%, najczęściej 1 – 5%.
Nazwa wg INCI: Behentrimonium Methosulfate (and) Cetearyl Alcohol

Szczegóły produktu

Nazwa INCI
Behentrimonium Methosulfate (and) Cetearyl Alcohol
BTMS

BTMS

12,08 zł